Boho w trendach ślubnych 2016

W modzie ślubnej wciąż powracają dawne trendy, o których zdążyliśmy już zapomnieć. Tak samo dzieje się w obecnym roku. Projektanci tworzący sukienki na wesele Kraków, ponownie zainteresowali się stylem boho. To on będzie teraz kwintesencją dobrego stylu i smaku.

Powracają więc trendy, które znamy z lat siedemdziesiątych. Kojarzymy je zwykle z porwanymi dżinsami, koronkami, warkoczami i motywami kwiatów. Te elementy doskonale zgrały się obecnie z modą ślubną. Kobiety rezygnują więc kupowania ogromnych, strojnych i udziwnianych kreacji. Zamiast tego wybierają lekkie i bardzo dziewczęce suknie ślubne Kraków. Najmodniejsze będą te z lekko postrzępionym dołem. Styl boho przejawia się również we wiązankach ślubnych. W nadchodzącym sezonie rezygnujemy więc ze strojnych, ogromnych wiązanek róż, a stawiamy na pęk łąkowych kwiatów np. konwalii. Oprócz kwiecistej sukienki, jaką zaoferuje nam , przydadzą nam się także odpowiednie buty. Zapomnijmy jednak o wysokich szpilkach. Zamiast tego zaopatrzmy się w zwykłe sandałki – gladiatorki. Do takiej stylizacji najlepiej będą pasować rozpuszczone włosy lub naturalnie upięty warkocz.

suknie ślubne Kraków

Styl boho z pewnością zainteresuje wiele kobiet, które już niedługo staną na ślubnym kobiercu. To właśnie takie ubrania gwarantują komfort i wyglądają bardzo naturalnie, a nie sztucznie. Dzięki nim na swoim ślubie można czuć się wyjątkowo i przy tym wygodnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *