Jak wybrać fotografa ślubnego?

Wbrew pozorom, wybór fotografa ślubnego nie należy niestety do najprostszych czynności, jak mogłoby się wydawać. Należy bowiem, zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników, takich jak na przykład jakość wykonywanych przez fotografa zdjęć.

na zawsze razem - nie tylko na fotografiiPonadto, dla wielu przyszłych małżonków, decydujące znaczenie ma także cena za zrobienie zdjęć ślubnych. Niestety, z całą pewnością nie należy ona do najniższych. Wręcz przeciwnie, za dobrego fotografa ślubnego, nieraz musimy zapłacić, nawet kilka tysięcy złotych. Przed podjęciem decyzji sprawdźmy również, czy fotograf oferuje nam możliwość robienia zdjęć od samego początku dnia, czyli od przygotowań do wesela. Wielu z nich bowiem, za takie usługi każe dopłacić nam więcej.

Ponadto, należy także dopytać, czy sesje ślubne, mogą odbywać się tylko i wyłącznie w dniu ślubu. Wiemy bowiem, że na ogół, zabierają one sporo czasu państwu młodemu, dlatego też bardzo dużym uznaniem cieszą się zdjęcia ślubne, które możemy wykonać już po weselu.

Każda fotografia ślubna, powinna być wykonana na odpowiednio wysokim poziomie, dlatego przed spisaniem stosownej umowy, prośmy fotografów o pokazanie jak największej ilości zdjęć ślubnych, jak również albumów, które zostały przez nich wykonane. Dopytajmy także, czy wszystkie zdjęcia z wesela dostaniemy na płytce za dodatkową opłatą, czy ich koszt jest już wliczony w ustaloną cenę. Bardzo często też, fotografowie oferują nam możliwość druku zdjęć z wesela dla najbliższej rodziny, które możemy im wręczyć już pod koniec przyjęcia weselnego. Niestety, wiąże się to z dodatkową opłatą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *