Perfekcyjny woreczek suszu

Mole to wróg ubrań. Szczególnie tych wełnianych i kaszmirowych, które są bardzo drogie. Z tego powodu warto zaopatrzyć się w coś co je odstraszy i pozwoli zachować piękny wygląd swetrów oraz sukienek na długie lata. Na stronie internetowej woreczkowo.pl można znaleźć piękne woreczki na lawendę. Wykonane z różnych materiałów pełnią zarówno funkcję użyteczną, jak i ozdobną.

Taki woreczek związany na kokardkę wygląda wręcz nieziemsko i pasuje do każdej szafy perfekcyjnej pani domu. Wypełniony wyłącznie suszonymi kwiatami lawendy pozwala poczuć wspaniały zapach i przez moment przenosi do Francji, gdzie na rozległych plantacjach rosną fioletowe łany lawendy. Oczywiście można użyć lawendy z własnej plantacji zasianej na balkonie. Ostatnio jest to stosunkowo modne, gdyż roślina nie jest zbyt wymagająca, doskonale się prezentuje na balkonie, a jej zapach jest znany z właściwości relaksacyjnych i uspokajających.

Trzeba jednak pamiętać o tym, że sama lawenda ułatwia zasypianie, więc jeżeli włożymy woreczek pod poduszkę możemy szybko zasnąć. Dla osób cierpiących na bezsenność na pewno jest to jakiś sposób na pozbycie się problemu. Woreczek można też położyć do szafy, której nadaje piękny zapach i odstrasza mole. Warto zadbać o to, aby materiał z którego jest wykonany wyglądał schludnie i pięknie. W końcu nie można zapominać o tym, że w dodatkach tkwi cały sekret perfekcyjnej aranżacji pomieszczeń, w tym między innymi wnętrza szafy. Woreczek o większych wymiarach pomieści więcej suszy, więc będzie intensywniej pachnieć.

Zobacz: Woreczki na lawendę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.