Pierścionek dla ukochanej

pierścionek zaręczynowyObecnie bardzo często odchodzimy od tradycyjnej formy ślubu i wesela, a tym samym coraz rzadziej towarzyszy nam piękna, biała suknia panny młodej. Swoją indywidualność możemy także podkreślić oryginalną biżuterią. Może stworzysz własny pierścionek przynosząc złote elementy do skup złota Warszawa a tam zostanie przetopiony on na Twój wymarzony pierścionek.

Przyjęło się, że klasyczny pierścionek zaręczynowy Warszawa jest złoty i zdobi do klasyczny biały, brylantem o owalnym kształcie, którego rozmiar i kolor zależy już tylko od tego ile możemy na niego wydać. Ostatnio jednak bardzo często odchodzimy od tego standardu i stawiamy na oryginalność. Popularniejsze stają się inne kamienie szlachetne, jak rubiny, szmaragdy, szafiry, cytryny, topazy, perły czy inne kamienie ozdobne, cyrkonie lub kryształy. Jeżeli trudno zdecydować się na jeden kamień, z pomocą przychodzą nowe trendy jakie oferuje nam biżuteria Warszawa – przebojem są pierścionki będące połączeniem wielu kamieni, zwykle w kontrastujących ze sobą barwach i rozmiarach.

Również kształt pierścionka zaręczynowego ewoluuje i można już spotkać innowacyjne, autorskie projekty z ruchomymi kamieniami zamkniętymi w klatce, czy zawieszonymi na delikatnych linkach. Oczka mogą być kwadratowe, prostokątne, w kształcie sześcianów, latającej kuli czy o fascynujących, nieregularnych kształtach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *