Potrzebny jest drugi Rick Simpson

Historia zna wielu takich ludzi, którzy zmienili świat na lepsze i pomogli innym, nawet jeżeli początkowo nikt nie wierzył w to, co robią i w to, jakie skutki może przynieść ich działalność. Taką osobą jest także Rick Simpson, znany już na całym świecie wynalazca oleju z konopi.
Rick Simpson sam kilka lat temu zachorował na raka skóry i po kilku staraniach i przypadkowej informacji postanowił leczyć się właśnie olejem z konopi, znanym również pod nazwą rsho. Rick Simpson postanowił nie siedzieć z założonymi rękami, tylko wziął się do działania. Swoim rsho pomógł wielu osobom, które również zmagały się ze straszną chorobą, jaką jest rak. Obecnie olej z konopi jest produktem bardzo poszukiwanym przez wiele osób, w wielu krajach, ale nie wszędzie jest on dostępny. Są też i takie osoby, które twierdzą, że swą determinacją i pomysłowością Rick Simpson powinien dawać przykład innym i być może zmobilizuje innych do walki z chorobami, na przykład takimi jak padaczka lekooporna. Choroba ta dotknęła już wiele osób na całym świecie, a jej leczenie jest bardzo trudne, wymaga wielu środków i nakładów, a efekt nie zawsze jest taki, jakbyśmy mogli oczekiwać.
Padaczka lekooporna jest znana już od wielu lat, ale wciąż poszukiwane są odpowiednie medykamenty, które mogłyby pomóc osobom cierpiącym na to schorzenie. Ich rodziny i przyjaciele mają nadzieję, że kiedyś gdzieś jakiś Rick Simpson znajdzie lekarstwo i rozwiązanie również na ich problemy. Nadzieja daje im siłę do dalszej walki o zdrowie i lepsze życie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.