Ślub w stylu boho – suknie ślubne

W każdym sezonie, także w sezonach ślubnych można zauważyć zmieniające się trendy. Oczywiście największe różnice widać miedzy sezonem wiosennym i letnim, a jesiennym i zimowym. Jeśli jednak porównamy suknie ślubne wszechobecne latem w 2018 roku, a te, które królowały w wakacje 2019 roku, zauważymy, jak bardzo moda ślubna się zmieniła.

Niebywałe jest to, że kilka trendów, mimo zmieniającej się mody i gustów, wciąż trzyma się dosyć mocno w czołówce najpopularniejszych. Na pierwszym miejscu wymienić należy przede wszystkim suknie ślubne boho. Styl boho to nonszalancja i naturalność. Wiele osób wybiera go nie tylko jako motyw przewodni swojego ślubu, ale również kocha go i kieruje się nim w całym swoim życiu.

Suknie ślubne w stylu boho odzwierciedlają naturalny i niejako dziki charakter panny młodej. To zew natury, który podkreśla zarówno świeżość, jak i naturalność. Oczywiście suknie ślubne boho pasują nie tylko młodym dziewczynom. Piękne, mięsiste koronki, drewniane detale, białe świeże kwiaty to wspaniałe elementy, które podkreślą urodę panny młodej w każdym wieku.

Aby urządzić ślub i wesele w stylu boho, na początku zdecydujmy się na odpowiednią lokalizację. Nowoczesna obora, piękny park, ogród przyjaciół- wszystkie te miejsca idealnie sprawdzą się, jako lokalizacja niezapomnianego wesela. W kolejnym etapie postawmy na naturalne, ale i solidne elementy uzupełniające- długie dębowe stoły, girlandy świeżych kwiatów, sojowe świece, namioty tkane z lnu- to tylko kilka pomysłów podkreślających charakter tego wydarzenia.Suknie ślubne w stylu boho uzupełnić wypada stosownymi dodatkami, pamiętajmy więc o wianku z kwiatów, lub koronkowej pelerynce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *