Uśmiech gwiazdy

Szczery uśmiech to wyraz pięknej emocji, jaką jest prawdziwa radość. Okazujemy go w bardzo różnych sytuacjach. Kiedy ktoś opowie nam coś zabawnego, kiedy jesteśmy szczęśliwi, bo coś nam się udało lub spotkało nas coś bardzo dobrego. W gronie bliskich osób, wśród krewnych i przyjaciół, uśmiechamy się chętnie, bo w ten sposób budujemy więzi. By jednak uśmiech zachwycał wszystkich wokół każdego dnia musi być idealnie biały!

uśmiechStomatologia estetyczna zadba o Twój wspaniały uśmiech. Profesjonalne wybielanie zębów to bardzo efektowny zabieg, który nie tylko przywróci Twojemu uśmiechowi blask, ale też da Ci mnóstwo pewności siebie. Zęby będą prezentowały się znacznie lepiej, co odmłodzi całą twarz i doda jej uroku. W ten sposób będą również sprawiały wrażenie zdrowych i zadbanych.

Poza tym koniecznie zadbaj o ubytki, nierówności i inne nieestetycznie wyglądające niedoskonałości. Skorzystaj z fachowych porad lekarza stomatologa i śmiej się na zdrowie. A potem dbaj o swoje uzębienie codziennie. Szczotkuj zęby rano i wieczorem, a także po każdym posiłku. Ponadto używaj płynu do płukania do higieny jamy ustnej oraz nici dentystycznej. Unikaj produktów, które mogą zmieniać kolor zębów – przede wszystkim kawy, ale też mocnej herbaty. Za to jedz produkty mleczne, które zawierają wapń i wzmacniają kości.

Uważaj na cukier – to właśnie on jest przyczyną próchnicy! No i oczywiście regularnie odwiedzaj swojego stomatologa, by cały czas trzymać rękę na pulsie i mieć pod kontrolą wszystko, co dzieje się w jamie ustnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.