Do czego służy elektrostymulacja mięśni?

Zacznę od tego, że elektrostymulacja mięśni wykonywane jest przy użyciu specjalnych urządzeń, które pomagają nam schudnąć. Tak, schudnąć. Chyba większość z nas chciała kiedyś pozbyć się nadprogramowych kilogramów w szybkim czasie. Codzienny natłok ważnych spraw uniemożliwiał nam możliwość codziennych ćwiczeń, a jednocześnie chcieliśmy coś zmienić pod tym kątem. Co mogliśmy z tym zrobić?

elektrostymulacja bicepsu

Sposobem na to mógł być specjalny pas odchudzający, reklamowany w telewizji, który działał na zasadzie EMS. Elektrostymulacja, czyli specjalne wibrowanie pasa w miejscu, gdzie był on założony, wywoływało swego rodzaju ”trzęsienie”, dzięki któremu tłuszcz zamieniał się w mięśnie. Warto jednak wiedzieć, że sam tego rodzaju produkt to za mało i aby schudnąć, trzeba także zmienić swój dotychczasowy sposób odżywiania się. Fast food i słodycze należy zamienić na warzywa i owoce oraz inne zdrowe produkty.

Codzienne ćwiczenia fizyczne i zdrowa dieta na pewno pozwolą nam utrzymać efekty odchudzania i pięknie wyglądającego ciała. Oczywistym jest, że każde początki są trudne, ale jeżeli będziemy trwale dążyć do wyznaczonego sobie celu, to na pewno go osiągniemy. Może nam w tym pomóc również – ale należy pamiętać, że nie wyłącznie – wspomniany już pas odchudzający, który działa na zasadzie elektrostymulacji. Aby zmienić swój wygląd trzeba tylko chcieć i zacząć robić coś, dzięki czemu osiągniemy to, o czym marzymy.

Bardziej profesjonalna elektrostymulacja nadzorowana przez wykwalifikowaną osobę jest także możliwa na przykład w gabinetach odnowy biologicznej, w centrach urody czy nawet gabinetach medycyny naturalnej. Z tych ostatnich elektrostymulacja mięśni dostępna jest w INNmed k.Poznania i jest to oferta godna rozważenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *