Jaki powinien być DJ?

dj i zabawa trwa w najlepszeDj to nie tylko osoba odpowiedzialna za muzykę w klubie bądź na imprezach okolicznościowych. To także kompan podczas zabawy, który musi rozbudzić energię we wszystkich uczestnikach eventu. Oprócz wyczucia muzycznego dobry DJ musi posiadać kontakt z publiką, który jest nieodzownym elementem tego zawodu.

Dobry DJ jest punktualny. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której klubowicze bądź goście wesela czekają na oprawę muzyczną. Zadaniem DJ jest postawienie się na miejscu przynajmniej kilka godzin przed zaplanowaną imprezą.
Dobry DJ ma pojęcie na temat sprzętu, którego używa. Nie można być dobrym DJ bez znajomości podstawowych funkcji sprzętu, na którym ma zamiar zarabiać pieniądze. Taka osoba ma obowiązek odpowiedniego ustawienia nagłośnienia, która będzie dopasowana do akustyki sali. Dobry DJ wie co, gdzie i do czego ma służyć, bo dzięki temu może wydobyć z muzyki wszystko co najlepsze.

Dobry DJ wie jakie są nowinki muzyczne. Nikt nie potrzebuje DJ, który nie wie jakich kawałków oczekują słuchacze. Wiadome jest to, że najlepiej sprzedaje się to, co nowe i rytmiczne. Dlatego też obowiązkiem dobrego DJ jest stałe śledzenie stacji muzycznych, portali o tematyce muzycznej oraz obracaniu się w kręgu ludzi, którzy żyją muzyką.
Dobry DJ ma uśmiech od ucha do ucha. Bez względu na sytuację dobry DJ jest zobligowany do przyjaznej postawy wobec ludzi. W końcu sukces imprezy jest uzależniony od dobrego kontaktu z otoczeniem. O wiele lepiej współpracuje się z DJ, który ma pozytywne nastawienie do życia, a dodatkowo potrafi nim zarażać. W głównej mierze od tego zależy czy publika pokocha bądź znienawidzi muzyka.

Podsumowując, dobry DJ to tak naprawdę fanatyk muzyczny, który czerpie inspiracje z otoczenia, w którym żyje. To on sprawia, że mężczyźni rozpinają koszule, a kobiety następnego dnia leczą obolałe stopy. Jeśli zatem marzy nam się taki człowiek na naszej imprezie studniówkowej, to warto odwiedzić stronę http://djbarti.pl/oferta/dj-na-studniowke/. Poznamy tam odpowiednią osobę, na którą warto postawić, by mieć pewność, że nasza zabawa studniówkowa będzie wyjątkowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *