Krówki weselne na słodki stół

Każda przyszła panna młoda przygotowująca się do ślubu pragnie, aby jej przyjęcie weselne było wyjątkowe i niezapomniane. Każdy, nawet najdrobniejszy szczegół nie może być pozostawiony przypadkowi i powinien być dokładnie zaplanowany.

Krówki weselne 

Jedną z istotnych spraw, które trzeba dokładnie obmyślić, jest jedzenie, którym będą raczyć się goście weselni, tak aby każdy znalazł coś dla siebie i żeby nikt nie siedział głodny. Jak dotąd, niezmiennie ogromną popularnością cieszą się produkty znajdujące się na wiejskim stole, czyli tradycyjnie wyrabiane wędliny, pasztety, wędzone ryby, wiejski smalec z ogórkiem kiszonym oraz domowe nalewki. Jednak w ostatnim czasie, na przyjęciach weselnych coraz częściej spotykamy słodkie stoły, czyli stoły zastawione różnego rodzaju słodkościami.

Znajdziemy tam ciasta, ciasteczka, mini deserki, kolorowe lizaki, babeczki, a także pyszne, orzeźwiające lemoniady. Na takim stole mogą się znaleźć również krówki weselne , czyli słodkie cukiereczki, które zna chyba każdy z nas. Z całą pewnością wielu gości weselnych z wielką chęcią sięgnie po takiego cukierka.

Producenci słodyczy potwierdzają, że coraz częściej przygotowują krówki na wesele i dodają, że jest wiele rodzajów tego smakołyku. Bardzo często krówki wykonywane są ręcznie, dlatego można wybrać dowolny smak, na przykład kakaowy, waniliowy, a nawet truskawkowy. Przy dokonywaniu zamówienia można również zastrzec, że krówki mają być bezglutenowe albo na mleku roślinnym. Krówki pakowane są w ozdobne papierki, na których można umieścić dowolne napisy, najczęściej są to daty ślubu, imiona nowożeńców albo zabawne cytaty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *