Krówki weselne na słodki stół

Każda przyszła panna młoda przygotowująca się do ślubu pragnie, aby jej przyjęcie weselne było wyjątkowe i niezapomniane. Każdy, nawet najdrobniejszy szczegół nie może być pozostawiony przypadkowi i powinien być dokładnie zaplanowany.

Krówki weselne 

Jedną z istotnych spraw, które trzeba dokładnie obmyślić, jest jedzenie, którym będą raczyć się goście weselni, tak aby każdy znalazł coś dla siebie i żeby nikt nie siedział głodny. Jak dotąd, niezmiennie ogromną popularnością cieszą się produkty znajdujące się na wiejskim stole, czyli tradycyjnie wyrabiane wędliny, pasztety, wędzone ryby, wiejski smalec z ogórkiem kiszonym oraz domowe nalewki. Jednak w ostatnim czasie, na przyjęciach weselnych coraz częściej spotykamy słodkie stoły, czyli stoły zastawione różnego rodzaju słodkościami.

Znajdziemy tam ciasta, ciasteczka, mini deserki, kolorowe lizaki, babeczki, a także pyszne, orzeźwiające lemoniady. Na takim stole mogą się znaleźć również krówki weselne , czyli słodkie cukiereczki, które zna chyba każdy z nas. Z całą pewnością wielu gości weselnych z wielką chęcią sięgnie po takiego cukierka.

Producenci słodyczy potwierdzają, że coraz częściej przygotowują krówki na wesele i dodają, że jest wiele rodzajów tego smakołyku. Bardzo często krówki wykonywane są ręcznie, dlatego można wybrać dowolny smak, na przykład kakaowy, waniliowy, a nawet truskawkowy. Przy dokonywaniu zamówienia można również zastrzec, że krówki mają być bezglutenowe albo na mleku roślinnym. Krówki pakowane są w ozdobne papierki, na których można umieścić dowolne napisy, najczęściej są to daty ślubu, imiona nowożeńców albo zabawne cytaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *