Organizacja przyjęcia komunijnego z krówkami

Powszechnie wiadomo, że organizacja przyjęcia komunijnego wymaga wielu wcześniejszych przygotowań. W pierwszej kolejności musimy podjąć decyzję o tym, czy chcemy urządzić kameralną imprezę w małym gronie najbliższych osób czy jednak duże przyjęcie z rodziną i przyjaciółmi.

Krówki komunijne 

W zależności od tego, którą opcję wybierzemy, to wówczas możemy też zadecydować, czy wystarczy nam własny salon w domu, czy jednak musimy poszukać odpowiedniego lokalu.

Jeśli zadecydujemy o wynajęciu sali na przyjęcie, to koniecznie musimy pamiętać o dokonaniu wcześniejszej rezerwacji. Właściciele hoteli i restauracji podkreślają, że niektórzy klienci rezerwują sale nawet z dwuletnim wyprzedzeniem. Dlatego, jeśli znamy już datę uroczystości , to natychmiast warto też zarezerwować lokal, który będzie dla nas odpowiedni, ponieważ wiosną zwykle nie ma już wolnych miejsc.

Niezależnie jednak od tego, czy urządzamy rodzinne spotkanie w niewielkim gronie, czy duże przyjęcie, to musimy dopracować inne szczegóły, takie jak na przykład zaproszenia, dekoracje oraz tort. Warto też pamiętać o podziękowaniu dla przybyłych gości. Bardzo popularną formą podziękowań są krówki komunijne z datą uroczystości oraz imieniem dziecka. Cukierki można zapakować w niewielkie, ozdobne woreczki z satyny i wręczyć je osobiście każdemu gościowi lub ułożyć na stole przy każdym nakryciu. Zamówienie takich cukierków nie jest trudne, ponieważ producenci oferują rozmaite krówki na komunię. Możemy wybrać ręcznie robione krówki w różnych smakach, ale też możemy zdecydować , czy mają to być cukierki bezglutenowe albo słodzone cukrem czy ksylitolem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *