Przyjazne oświetlenie w Twoim domu

profile ledoweProfile do LED stają się coraz bardziej popularne. Zaletą profili LED jest wysoka wydajność, wodoszczelność, długi czas eksploatacji i wysoka sprawność. Prosty jest także ich montaż. Posiadają również długą gwarancję. Zazwyczaj z profilami LED występuje w komplecie taśma dwustronna. Profile LED najczęściej stosowane są w reklamach. Służą do podświetlania kasetonów, banerów i liter blokowych.

Coraz częściej stosuje się je także w branży akwarystycznej i w oświetlaniu terrariów. Profile LED są obecnie chyba jednym z najbardziej oszczędnych źródeł światła. Są także bardzo odporne na różnego rodzaju wstrząsy, uderzenia i innego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. W technologii LED można osiągać bardzo szeroką gamę kolorów. Profile LED mogą także pracować ze ściemniaczami. Nie gasną nagle jak żarówki, ale tracą jasność powoli. Dlatego można je w porę zmienić. Są także przyjazne dla środowiska, bo przy ich produkcji nie korzysta się z rtęci i innych szkodliwych metali. Dlatego tego typu oświetlenie uznaje się za bardzo ekologiczne. Profil LED ma zazwyczaj długą żywotność, stosunkowo dobrą cenę, są trwałe i mają wysoką sprawność świecenia. W tej kwestii więcej dowiecie się również na lumines.pl/profile-aluminiowe-led.html.

Do ich właściwego montażu wystarczy odpowiedniej mocy zasilacz montażowy o stałym napięciu. Profile te dobrze sprawdzają się nawet w trudnych warunkach atmosferycznych, gdyż są bardzo odporne na zmianę temperatury. Ich dużą zaletą jest także wysoki kąt światła. Dzięki dużej szczelności mogą być zanurzane w wodzie. Nie emitują UV i IR, są w pełni bezpieczne .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *