Cukierki z nadrukiem na różne okazje

Czasami zdarza się, że nie wiemy, w jaki sposób podziękować gościom za to, że zaszczycili nas swoją obecnością. Oczywiście można każdemu z osobna podziękować w trakcie pożegnań, ale to nie zawsze da zamierzony efekt. Chcemy przecież, aby zapamiętano nas w jak najbardziej pozytywny sposób, a czasami dodatkowo zależy nam, aby zrobić dobre wrażenie na rodzinie narzeczonego czy męża.W takim wypadku idealnym rozwiązaniem będą nasze cukierki z nadrukiem, które zależnie od promującej je grafiki, nadają się na różne okazje. Aby od razu uściślić, są to krówki, których przydatność do spożycia szacujemy na około sześć miesięcy od dnia sprzedaży, więc jak na słodycze jest to całkiem przyzwoity wynik, świadczący przy okazji o tym, że nie używamy do ich produkcji nadmiernej ilości substancji przedłużających zdatność do spożycia, czyli znanych wszystkim konserwantów.

Grafiki czy różnego rodzaju napisy na papierkach zostaną stworzone według Państwa projektu, a gotowy produkt dostaniecie dopiero po tym, jak zaakceptujecie wygląd naszych łakoci. Dzięki temu nie będzie nieporozumień związanych z ostatecznym wyglądem cukierków.

Krówki sprzedajemy w paczkach o różnej masie, gdzie do wyboru macie opakowania ważące kilogram, dwa bądź więcej. Nie przygotowujemy jednak paczek mniejszych, na przykład półkilogramowych. Co ważne, jeden kilogram cukierków to około sześćdziesiąt pięć do siedemdziesięciu sztuk, a każda pojedyncza krówka waży około trzynastu gramów.

Gdzie odnajdą się nasze słodycze? Na pewno uświetnią wesela, urodziny czy innego rodzaju rocznice. Będą pięknie zdobić stół, a także odnajdą się w paczkach dla gości, którzy dzięki nim będą pamiętać o naszej uroczystości przez naprawdę długi czas.

Zobacz też: Cukierki z nadrukiem | Sklep Krówki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *