Siła magnesów na lodówkę

Magnesy na lodówkę, prosta rzecz, a jednak może służyć za pamiątkę z wakacji, okazanie komuś sympatii lub notesik z zakupami. Te małe gadżety są obecnie w Polsce bardzo popularne, można nawet powiedzieć, że są to ulubione akcesoria kuchenne polaków. Kupimy je praktycznie wszędzie, a możemy również zamówić własne zaprojektowane przez nas magnesy na lodówkę. Najróżniejszych kształtów czy kolorów, co pozwala dość łatwo wybrać odpowiednie, pasujące do naszej kuchni.

Mogło by się zdawać, że era lodówek na zabudowę zupełnie zdominowała wystrój kuchni, jednak mimo to, zainteresowanie jakim cieszą się magnesy na lodówkę w ostatnich latach bardzo wzrosło i wszędzie można spotkać magnesy jako najlepsza pamiątkę z wakacji oraz okazanie komuś sympatii. Z każdego turystycznego miasta na świecie można przywieść magnez z panoramą miasta oraz jego nazwą, Holandia szczyci się magnesami w postaci wiatraczków, Francja takich z Wieża Eiffla, Kraków z Wawelem, a Londyn Big Ben’em.

lubimy magnesy na lodówkę

Wielką popularnością cieszą się także magnesy z wyznaniem, w stylu „Dla najlepszej mamy na świecie”, „Najcudowniejsza córka świata” lub „Jeśli brudna kuchnia to szczęśliwa kuchnia to moja jest w siódmym niebie”. Przesłania są różne, ale na pewno każdy znajdzie coś dla siebie lub dla osoby, której chce taki magnes podarować. Niezwykłą pomocą jest notesik kuchenny w postaci magnesu na lodówkę, można na nim szybko i łatwo zapisać listę zakupów lub przytomnienie.

Magnesy na lodówkę niby rzecz prosta, ale może w łatwy sposób poprawić komuś humor, sprawić miłą niespodziankę, przypomnieć cudowne chwile spędzone na wakacjach lub być fajnym gadżetem uzupełniającym wystrój naszej kuchni.

Obecnie dzięki firmom jak Buttonfly możemy zamówić własne magnesy na lodówkę – http://buttonfly.pl/oferta/magnesy-na-lodowke/ – czyli z naniesionym na nie naszym zdjęciem lub tekstem, a także np. z logiem naszej firmy, by posłużyły nam za reklamę. Możemy również sami wybrać kształt (okrągłe lub prostokątne) i rozmiar takich magnesów na lodówkę. Pamiętajmy, że im więcej ich zamówimy, tym cena za sztukę będzie niższa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *