Zakład pogrzebowy w Krakowie – zakres usług

Jednym z najsmutniejszych momentów w życiu, jest śmierć bliskiej osoby. To moment głębokiego smutku, żalu i poczucia ogromnej straty. Jednak kiedy odchodzi ktoś bliski, trzeba też przygotować dla niego ostatnie pożegnanie, tak by wszyscy bliscy mogli się z nim w odpowiedni sposób pożegnać. Pomocny w tym z pewnością będzie zakład pogrzebowy kraków, który cieszy się doskonałą opinią w tej branży.


Organizacja uroczystości pogrzebowej

Zakład pogrzebowy w Krakowie – Epitafium Kraków , oferuje między innymi organizację uroczystości pogrzebowej. Udostępnia w tym celu specjalną salę, zdolną pomieścić wielu żałobników. Uroczystość pogrzebowa przygotowana przez Dom Pogrzebowy, będzie bardzo nastrojowa, podniosła i spokojna. Zmarły zostanie w odpowiedni sposób przygotowany na tą uroczystość, będzie miał wykonany konieczny makijaż, zostanie ubrany w ubrania odświętne, dostarczone przez rodzinę, zostanie też wystawiony w eleganckiej trumnie, przez co każdy będzie miał okazję się z nim pożegnać po raz ostatni. Uroczystość pogrzebowa będzie z pewnością wzruszająca, oprawą takiej uroczystości będzie odpowiednio dopasowana muzyka, piękne kwiaty i dodatki, które stworzą odpowiedni nastrój.

Pochówek

Dom Pogrzebowy oferuje również organizację pochówku. Rodzina zmarłego może wybrać, czy chce by zmarły został skremowany i by był pochowany w urnie, czy też w trumnie. Dom Pogrzebowy zapewnia transport eleganckim pojazdem zmarłego na miejsce pochówku i złożenie go do grobu. Zapewnia także opiekę duszpasterza, który odprawi uroczystość pogrzebową. Warto oddać organizację pogrzebu w ręce profesjonalnej firmy pogrzebowej, dzięki temu będzie można się skupić na swoim żalu i smutku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *