Bądź modna nie tylko w podróży

Zachwyt Orientem, a szczególnie Tajlandią sprawił, że zagorzałe podróżniczki postanowiły stworzyć orientalną markę, która zachwyci każdą kobietę bez względu na wiek. W taki oto sposób powstało Oriente Glamour.

INSPIRACJA LUDNOŚCIĄ
Jak same twórczynie przyznają ich kolekcje modowe inspirowane są kolorami spotykanymi na tajskich bazarach i ulicach. Wzory noszone przez największe znawczynie mody tamtejszych okolic zostały przeniesione na grunt polski, by również polskie kobiety miały szansę zachwycać się wysokiej jakości materiałami z niespotykanymi w naszej kulturze wzorami i ornamentami.

Wieloletnie podróże sprawiły, że podejście do tematu stało się całościowe i oferowane przez Oriente Glamour produkty są nie tylko wiernymi kopiami, ale również indywidualnymi projektami inspirowanymi ludowością azjatyckich regionów.

Egzemplarze oferowane przez właścicielki nie pochodzą z masowej produkcji, co widoczne jest podczas oględzin wykończeń materiału. Produkty są nie tylko świetnie uszyte, ale również wykonane z wysokiej jakości materiałów takich jak bawełna, jedwab i satyna. Na próżno szukać tutaj poliestru i innych sztucznie produkowanych materiałów.

STRÓJ KĄPIELOWY, SUKIENKA, A MOŻE KOSMETYCZKI DAMSKIE?
Oriente Glamour, jak już wcześniej zostało wspomniane stawia na jakość. Potwierdzeniem tej tezy może być jedynie kilka oferowanych przez markę produktów. Projektantki skupiają się przede wszystkim na sukienkach, bluzkach, a także dodatkach w postaci kosmetyczek i torebek.

Duże kosmetyczki damskie to produkt, który przyniósł sklepowi popularność. Wykonane z delikatnych materiałów egzemplarze są wytrzymałe,a ponadto cieszą oko. Ich pakowność zachwyci każdą kobietę posiadającą dużą liczbę kosmetyków i przyborów toaletowych.

Zobacz więcej: kosmetyczki damskie | Oriente Glamour

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *