Najlepsze czekoladki spersonalizowane!

Mamy przyjemność zaoferować Państwu nasze niezwykłe słodycze reklamowe z wybranym przez Państwa logo. Pyszna i oryginalna belgijska czekolada będzie trafionym i unikalnym pomysłem na upominek dla kontrahenta. Podzielona została ona na 21 kostek i jest opakowana w kartonik, na którym można zamieścić nadruk lub tłoczenie w wybranej przez Państwa formie. Czekoladki z nadrukiem można wybrać spośród trzech dostępnych wariantów smakowych: czekolady gorzkiej, mlecznej i deserowej.

Możliwości wykorzystania czekoladek

Personalizowane czekoladki z logo sprawdzą się doskonale jako podarunek, który wzmocni kampanię reklamową i pozostawi miłe wspomnienie. Idealnie sprawdzą się również na wszelkiego rodzaju imprezach firmowych, jak np. Wigilia. Jak wiadomo, bardzo wiele osób przepada za czekoladą.
Czekoladki z nadrukiem opatrzone logo firmy można wykorzystać na różnorodnych akcjach promocyjnych oraz promocyjnych. Jest to jedna z najskuteczniejszych strategii marketingowych. Przy pomocy tych doskonałych w smaku czekoladek można w sposób przyjemny i pyszny utrwalić wizerunek firmy w świadomości klientów.

Możliwości personalizacji zamówienia

Ekskluzywność naszych produktów zapewniają różne opcje personalizacji: nadruki na opakowaniach, logo na samych czekoladkach oraz ozdobne wstążki na obwolucie. Obdarowany klient Państwa firmy na pewno poczuje się wyróżniony i usatysfakcjonowany. Czekoladki są bowiem luksusowym i pysznym dodatkiem.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy na: SuperSłodycze | Cukierki reklamowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.