Titan Szalunki LITEBOX – odpowiedź na zapotrzebowanie rynku

Branża budowlana rozwija się w niebywale szybkim tempie. Budynki, dzięki nowoczesnym maszyn i technologiom powstają jak przysłowiowe „grzyby po deszczu”. Razem z rozwojem np. osiedli miejskich rozwija się np. sieć wodno-kanalizacyjna. Tutaj także stosuje się nowoczesne rozwiązania, które nie tylko przyspieszają prace podziemne, ale również zdecydowanie je ułatwiają.


Już od wielu lat w pracach podziemnych wykorzystuje się systemy aluminiowe, który doskonale się sprawdzają przy zabudowie miejskiej. Firma Titan Polska w swojej ofercie posiada m.in. modułowy system aluminiowy, który można dowolnie modyfikować, w zależności od potrzeb klienta. System aluminiowy Litebox można idealnie dopasować do poszczególnych rodzajów prac. W swojej ofercie Litebox posiada 4 rodzaje systemów: krawędziowy, liniowy, punktowy, dylowy oraz domknięcie czołowe.

Wykorzystanie systemu Litebox

Dzięki takiej różnorodności systemów, Litebox daje duże możliwości zarówno przy tworzeniu sieci elektrycznych czy gazowych, jak również wodociągowych. System swobodnie można stosować przy tworzeniu architektury krajobrazu lub przyłączy domowych. Jest to wyjątkowe rozwiązanie, które można uniwersalnie stosować do różnego rodzaju instalacji, bez ponoszenia dodatkowych kosztów na dostosowywanie systemów z różnych firm. Dzięki spełnianiu kryteriów zawartych w normach PN-EN 13331 oraz DIN 4124 Litebox jest nie tylko innowacyjnym, ale i bezpiecznym systemem. Bezpieczeństwo zastosowania aluminiowych szalunków wykopowych Litebox zostało zweryfikowane i pozytywnie ocenione przez komisję z towarzystwa ubezpieczeniowego pod kątem ubezpieczeń od odpowiedzialności cywilnej (OC) w budownictwie. Dodatkowym atutem systemu jest jego waga (max 42 kg), która umożliwia bezproblemowe przewożenie poszczególnych elementów systemu nawet samochodem do 3,5t.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *